Deco porady

sie, 1 2023 | Deco porady

Tani remont łazienki - 5 prostych sposobów na nowe wnętrze

Remont łazienki nie musi być kosztownym przedsięwzięciem. Przy odrobinie kreatywności i strategicznego planowania, można osiągnąć oszałamiającą metamorfozę łazienki przy jednoczesnym zachowaniu mniejszego budżetu.

czytaj więcej
maj, 11 2023 | Deco porady

Jak dobrać kolor dywanu - od przytulnych neutralnych wzorów po tętniące barwami akcenty

W tym artykule podejmujemy ekscytującą misję odkrycia sekretów wyboru idealnego odcienia dywanu. Jak artysta z paletą, zagłębiamy się w królestwo dywanów, gdzie każdy odcień ma moc rozpalania ciepła, wyrażania osobowości i tworzenia harmonijnej przystani.

czytaj więcej
lut, 22 2023 | Trendy i inspiracje

Modne dywany 2023 - trendy, które dodadzą Twoim podłogom więcej charakteru

Chcesz dowiedzieć się, jakie wzory, kolory i style dywanów będą trendy w tym roku? Od odważnych wzorów po subtelne tekstury, te dywany dodadzą stylu i wyrafinowania każdemu pomieszczeniu w Twoim domu. Przygotuj się więc na stylową aktualizację — te dywany z pewnością będą wyróżniać się w 2023 roku!

czytaj więcej
lis, 3 2022 | Deco porady

Montaż samoprzylepnych płytek winylowych na ścianie - we współpracy z @projectwood_diy

Masz dość swoich starych kafli ceramicznych, chciałbyś coś zmienić w kuchni, ale nie chcesz przeprowadzać generalnego remontu? Nic prostszego! We współpracy z @projectwood_diy pokażemy jak przy pomocy samoprzylepnych paneli możesz zmienić wystrój całej przestrzeni.

czytaj więcej