Deco porady

lut, 22 2023 | Trendy i inspiracje

Modne dywany 2023 - trendy, które dodadzą Twoim podłogom więcej charakteru

Chcesz dowiedzieć się, jakie wzory, kolory i style dywanów będą trendy w tym roku? Od odważnych wzorów po subtelne tekstury, te dywany dodadzą stylu i wyrafinowania każdemu pomieszczeniu w Twoim domu. Przygotuj się więc na stylową aktualizację — te dywany z pewnością będą wyróżniać się w 2023 roku!

czytaj więcej
lis, 3 2022 | Deco porady

Montaż samoprzylepnych płytek winylowych na ścianie - we współpracy z @projectwood_diy

Masz dość swoich starych kafli ceramicznych, chciałbyś coś zmienić w kuchni, ale nie chcesz przeprowadzać generalnego remontu? Nic prostszego! We współpracy z @projectwood_diy pokażemy jak przy pomocy samoprzylepnych paneli możesz zmienić wystrój całej przestrzeni.

czytaj więcej
wrz, 13 2022 | Deco porady

Wyposażenie biura - meble, sprzęt i akcesoria

Zaprojektowanie biura, które spodoba się całemu zespołowi to nie takie proste zadanie. Ile osób, tyle rzeczy, które lubią i które wpływają na ich komfort pracy. Jak zatem zaadoptować przestrzeń biurową, aby stała się wygodnym miejscem pracy i pozytywnie wpływała na produktywność pracowników? Zobacz nasze pomysły!

czytaj więcej
lip, 12 2022 | Deco porady

Wnętrza domków ogrodowych dla dzieci - wskazówki i pomysły

Umieszczenie domku dla dziecka w ogrodzie to idealny sposób na stworzenie dla niego fantastycznej przestrzeni do zabawy. Takie miejsce da dziecku poczucie niezależności i kreatywności. Przedstawiamy sposoby na udekorowanie domku ogrodowego dla Twojego dziecka.

czytaj więcej