Panele ścienne PCV

Ścienne panele winylowe z dowolnym wzorem

Możliwość nadruku dowolnego wzoru jest niezwykle istotną zaletą naszych paneli winylowych. Daje nam to możliwość wyboru paneli spośród nieograniczonego zbioru motywów. W zależności do swoich upodobań i wystroju pomieszczenia, w którym chcemy je wykorzystać, możemy wybierać panele z motywem drewna, betonumarmurunaturymozaikipięknych wzorów orientalnych, abstrakcji, a nawet motywów dziecięcych. Dzięki tej dowolności nadruku i szerokiej gamie motywów, z pewnością znajdziemy samoprzylepne panele ścienne do naszego pokoju, łazienki czy kuchni. Niezwykle istotny jest również fakt, że elegancki wygląd i specyfika dekoracyjnych paneli na ścianę pozwala nam na ich wykorzystanie w każdym pomieszczeniu.

Bezpieczne i odporne panele ścienne z PCV

Bardzo istotną kwestią przemawiającą za wyborem paneli winylowych na ścianę są także jego właściwości. Jedną z najważniejszych jest odporność na wilgoć, która sprawia, że coraz częściej sięgamy po nie jako alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka. Podobnie w przypadku innych pomieszczeń, jak jadalnia, salon czy pokój dziecka. Panele PCV są także odporne na ścieranie . Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów i nadruku cyfrowego, gwarantuje ich wytrzymałość oraz elegancki look. 

Panele winylowe jako dekoracja ścian w salonie, kuchni i łazience

Samoprzylepne panele winylowe to niezwykle ciekawy i efektowny sposób na wykończenie nowoczesnych i modnych wnętrz. Najczęściej wykorzystywane są do dekoracji ściany za telewizorem, ściany w kuchni nad blatem oraz do dekoracji ścian w łazience. (Nasze panele winylowe nie są przeznaczone do montażu w kabinie prysznicowej!) Dekoratorzy wnętrz coraz częściej wykorzystują je przy aranżacjach najbardziej prestiżowych i modnych wnętrzach. Daje to niesamowity efekt wizualny i stanowi bazę do dalszych aranżacji. Dzięki różnorodności wzorów panele winylowe na ścianę można wykorzystać w pomieszczeniach urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, industrialnym, a także klasycznym czy retroPanelami winylowymi możemy także przykryć dotychczasowe kafelki w kuchni czy łazience. Możemy również po nie sięgnąć planując aranżację nowego wnętrza i zastąpić płytkami PCV klasyczne dekoracje. Uniwersalność płytek winylowych pozwala też na ich zastosowanie, niezależnie od stylu, w jakim urządziliśmy mieszkanie. Samoprzylepne panele winylowe z motywem betonu, będą idealne mieszkań w stylu klasycznym, loftowym lub industrialnym, które nawiązują do pomieszczeniach pofabrycznych i magazynów. Tam właśnie motywy surowego betonu czy blachy na podłodze lub na ścianach prezentuje się najlepiej. Z kolei do nowoczesnych wystrojów można wykorzystać ścienne panele winylowe z motywami abstrakcji, marmuru czy z wzorami geometrycznymiDla tradycjonalistów lubiących style klasyczny, retro czy vintage polecamy panele PCV z pięknymi i kolorowymi orientalnymi wzorami, motywy ceramiki portugalskiej czy też panele z wzorami roślinnymi i kwiatowymi. Jak widać szeroki wybór motywów oraz niewątpliwe zalety samoprzylepnych paneli ściennych dają nam możliwość stworzenia efektownej aranżacji ścian, w praktycznie każdym pomieszczeniu. Panele winylowe ścienne samoprzylepne to pomysł na szybką metamorfozę ścian w kuchni czy łazience. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą odświeżyć pomieszczenie, zachować piękny wygląd i nie czekać na efekty zbyt długo.