Panele ścienne PCV

Ścienne panele winylowe z dowolnym wzorem

Możliwość nadruku dowolnego wzoru jest niezwykle istotną zaletą naszych paneli winylowych. Daje nam to możliwość wyboru paneli spośród nieograniczonego zbioru motywów. W zależności do swoich upodobań i wystroju pomieszczenia, w którym chcemy je wykorzystać, możemy wybierać panele z motywem drewna, betonumarmurunaturymozaikipięknych wzorów orientalnych, abstrakcji, a nawet motywów dziecięcych. Dzięki tej dowolności nadruku i szerokiej gamie motywów, z pewnością znajdziemy samoprzylepne panele ścienne do naszego pokoju, łazienki czy kuchni. Niezwykle istotny jest również fakt, że elegancki wygląd i specyfika dekoracyjnych paneli na ścianę pozwala nam na ich wykorzystanie w każdym pomieszczeniu.

Bezpieczne i odporne panele ścienne z PCV

Bardzo istotną kwestią przemawiającą za tym aby wybrać winyl na ścianę są także jego właściwości. Jedną z najważniejszych jest odporność na wilgoć, która sprawia, że coraz częściej sięgamy po panele samoprzylepne na ścianę jako alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka. Podobnie w przypadku innych pomieszczeń, jak jadalnia, salon czy pokój dziecka. Panele PCV są także odporne na ścieranie. Ich łatwy montaż to kolejna powód dla którego są doskonałym wyborem. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów i nadruku cyfrowego, gwarantuje ich wytrzymałość oraz elegancki look. 

Panele winylowe jako dekoracja ścian w salonie, kuchni i łazience

Panele winylowe na ścianę to niezwykle ciekawy i efektowny sposób na wykończenie nowoczesnych i modnych wnętrz. Najczęściej wykorzystywane są do dekoracji ściany za telewizorem, ściany w kuchni nad blatem oraz do dekoracji ścian w łazience. Płytki winylowe do łazienki na ścianę dzięki niezliczonej ilości wzorów i niewielkiej wadze są świetnym przykładem materiałów wykończeniowych koty może zastąpić tradycyjne płytki ceramiczne.(Nasze panele winylowe nie są przeznaczone do montażu w kabinie prysznicowej!) Dekoratorzy wnętrz coraz częściej wykorzystują je przy aranżacjach najbardziej prestiżowych i modnych wnętrzach. Daje to niesamowity efekt wizualny i stanowi bazę do dalszych aranżacji. Dzięki różnorodności wzorów panele winylowe na ścianę można wykorzystać w pomieszczeniach urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, industrialnym, a także klasycznym czy retroPanelami winylowymi możemy także przykryć dotychczasowe kafelki w kuchni czy łazience. Możemy również po nie sięgnąć planując aranżację nowego wnętrza i zastąpić płytkami PCV klasyczne dekoracje. Uniwersalność płytek winylowych pozwala też na ich zastosowanie, niezależnie od stylu, w jakim urządziliśmy mieszkanie. Samoprzylepne panele wykonane z winylu z motywem betonu, będą idealne mieszkań w stylu klasycznym, loftowym lub industrialnym, które nawiązują do pomieszczeniach pofabrycznych i magazynów. Tam właśnie motywy surowego betonu czy blachy na podłodze lub na ścianach prezentuje się najlepiej. Z kolei do nowoczesnych wystrojów można wykorzystać ścienne panele winylowe z motywami abstrakcji, marmuru czy z wzorami geometrycznymiDla tradycjonalistów lubiących style klasyczny, retro czy vintage polecamy panele PCV z pięknymi i kolorowymi orientalnymi wzorami, motywy ceramiki portugalskiej czy też panele z wzorami roślinnymi i kwiatowymi. Panel ścienny z wzorzystym elementem może stanowić centralny punkt dekoracyjny w każdej łazience, na przykład umieszczony nad wanną. Jak widać szeroki wybór motywów oraz niewątpliwe zalety samoprzylepnych paneli ściennych dają nam możliwość stworzenia efektownej aranżacji ścian, w praktycznie każdym pomieszczeniu. W naszym sklepie dodatkowo znajdziesz ciekawe pomyły na możliwości aranżacji paneli ściennych. Panele winylowe ścienne samoprzylepne to pomysł na szybką metamorfozę ścian w kuchni czy łazience. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą odświeżyć pomieszczenie, zachować piękny wygląd i nie czekać na efekty zbyt długo.