Płytki winylowe PCV samoprzylepne

Wysokiej jakości samoprzylepne kafelki winylowe

Jeżeli zastanawiasz się jak szybko odnowić podłogę bądź ścianę w swoim domu - najlepiej bez konieczności poszukiwania kosztownej ekipy remontowej - warto zastanowić się nad wykorzystaniem kafelek winylowych. Tzw. płytki PCV to coraz popularniejszy sposób wykończenia podłóg i ścian. Nic w tym dziwnego. Przyciągają wzrok, potrafią w prosty sposób całkowicie odmienić wygląd mieszkania, a w dodatku możemy je ułożyć samodzielnie. Do niedawna, chcąc ozdobić dom musieliśmy wybierać pomiędzy znanymi wszystkim kafelkami z ceramiki czy panelami podłogowymi. Teraz możemy do tego celu wykorzystać także kafelki PCV.

Samoprzylepne kafelki winylowe są idealnym materiałem do szybkiego i samodzielnego odnowienia ściany i podłogi. Kluczowe jest to, że płytki winylowe możemy bez niczyjej pomocy położyć bezpośrednio na materiale, który wcześniej znajdował się w naszym domu. Wystarczy takie miejsce dobrze wyczyścić i odtłuścić, aby samoprzylepne kafle winylowe dobrze przylegały do powierzchni. Potem pozostanie nam tylko ułożenie i przyklejenie płytek.

Płytki winylowe z dowolnym wzorem

Dekoratorzy wnętrz coraz częściej wykorzystują je przy aranżacjach najbardziej prestiżowych i modnych przestrzeni. Dają bowiem wyjątkowy efekt wizualny i są idealną podstawą do dalszego rozwijania projektu. Zachwyca również bogactwo wzorów kafelek winylowych, które można wykorzystać w pomieszczeniach zaprojektowanych w różnych stylach - od jasnych skandynawskich koncepcji, przez klasyczne schematy, aż po industrialne aranżacje. Dzięki nim w tańszy sposób można odmienić cały wystrój domu. W naszym sklepie oferujemy kafelki winylowe w geometryczne, orientalne bądź klasyczne wzory. Polecamy również kafelki imitujące marmur i beton. Nieco koloru do wnętrz dodadzą kafelki pcv z motywem abstrakcji, mozaiki i natury. Dzięki tej różnorodności kolorów i wzornictwa z pewnością znajdziemy kafelki winylowe oraz płytki winylowe idealne dopasowane do każdego wnętrza i gustu.

Podłogę i ścianę z płytek PCV można ułożyć w najbardziej wymagających pomieszczeniach – kuchni czy łazience, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale nie tylko. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kafelkami winylowymi z wybranym wzorem ozdobić podłogę w korytarzu, salonie czy sypialni. W dodatku Płytki winylowe do łazienki to również świetne rozwiązanie jeśli mamy ogrzewanie podłogowe. Możemy wykorzystać je zarówno jako płytki ścienne jak i jako płytki podłogowe. Właściwości płytek winylowych umożliwiają też bezpieczne wykorzystanie ich w pokoju dziecka. Tym bardziej, że posiadamy ciekawą kolekcję dziecięcych wzorów na kafelki PCV.

Wytrzymałe i bezpieczne płytki PCV

Płytki winylowe samoprzylepne są złożone z dwóch warstw. Dolna warstwa to elastyczny PCV, dzięki czemu całość jest trwała i wytrzymała. Na niej znajduje się górna warstwa, na którą nakładany jest nadruk wybranego motywu. Jedną z najważniejszych właściwości kafelek winylowych jest ich odporność na wilgoć. Można je bez problemu położyć na ścianie bądź podłodze w kuchni i łazience. Łatwo również się je czyści - wystarczy przetrzeć ścierką bądź mopem (z użyciem delikatnych detergentów). W naszej firmie dbamy o środowisko oraz zdrowie naszych klientów, dlatego nasze produkty drukujemy na wysokiej jakości, bezpiecznych materiałach oraz nadruk wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości, certyfikowanych drukarkach lateksowych.