Płytki winylowe z motywem betonu

Płytki winylowe z motywem betonu to idealne rozwiązanie do mieszkań w stylu loftowym lub industrialnym. Takie nurty wnętrzarskie mają swoje korzenie w pomieszczeniach pofabrycznych i magazynach, dlatego to właśnie surowy beton na podłodze lub na ścianach doskonale się w nich prezentuje i stwarza najlepsze tło dla charakterystycznych mebli i dekoracji. Jednocześnie, kafelki winylowe beton jedynie pod względem wizualnym bezbłędnie imitują ten chłodny materiał. W przeciwieństwie do niego są ciepłe, gładkie i przyjemne w dotyku. Łatwo utrzymać je w czystości, ponieważ nie wchłaniają zabrudzeń, są również odporne na zarysowania. Umieszczenie we wnętrzu samoprzylepnych płytek winylowych z motywem betonu sprawia jedynie wrażenie surowości. W rzeczywistości podłoga czy ściany pokryte kafelkami winylowymi są ciepłe i doskonale wpływają na warunki termiczne w danym pomieszczeniu.

Płytki winylowe z betonowym motywem na podłogę

Kafelki PCV z wzorem betonu ułożymy na każdym podłożu. Jest to proste zadanie, które nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, nie tworzy bałaganu i nie jest czaso- ani pracochłonne. Dzięki temu przy pomocy płytek winylowych możemy z łatwością zmienić wystrój swoich wnętrz szybko i efektownie. Kafelki winylowe z kategorii beton mają szarą kolorystykę, która do złudzenia przypomina prawdziwy beton. Jest wodoodporny i dobrze tłumi dźwięki. Nadaje się do stosowania na instalacji ogrzewania podłogowego.

Beton na podłodze nie wymaga stosowania dywanów - jest zjawiskowy bez żadnych dekoracji. Stworzenie takiego efektu jest łatwe i praktyczne dzięki kafelkom winylowym, które charakteryzują się trwałością i wieloma walorami praktycznymi. Stanowią więc doskonałą alternatywę dla prawdziwego betonu w nowoczesnych aranżacjach.