Płytki winylowe z mozaiką

Płytki winylowe w mozaikę wyróżniają spośród innych niesztampowe wzory i moc kolorów. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie oryginalne rozwiązania i barwne. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach boho, vintage i retro. Decydując się na takie wzory na podłodze, nie ma potrzeby dodatkowo i nadmiernie wzbogacać ścian. W połączeniu z jednokolorowymi ścianami, meblami i prostymi dodatkami wyglądają najefektowniej. Wówczas skupiają na sobie całą uwagę.

Samoprzylepne płytki PCV w mozaikę

Samoprzylepne płytki winylowe z mozaiką cenione są zarówno przez singli, jak i rodziny z dziećmi. Ci pierwsi chwalą sobie oryginalne wzory, które nadają pomieszczeniom koloru i charakteru. Obok tego typu kompozycji nie da się przejść obojętnie. Rodzice maluchów natomiast chętnie sięgają po kafelki winylowe Mozaika, ponieważ bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Po pierwsze mozaika ma to do siebie, że drobne zanieczyszczenia na podłodze nie są widoczne. Po drugie, usuwanie z nich zabrudzeń jest banalnie proste! Wystarczy je zetrzeć.

Kolorowe płytki winylowe z mozaiką

Kafle PCV z motywem mozaiki pasują też do wielu aranżacji. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządziliśmy kuchnie czy też inne pomieszczenie, gdzie chcemy je nakleić, można wybrać kafelki PCV z taką mozaiką, która będzie tam pasowała. Piękna mozaika na kafelkach winylowych prezentuje się bardzo efektownie niezależnie od rodzaju pomieszczenia. Poza kuchnią, z powodzeniem możemy je wykorzystać jako dekorację podłogi w korytarzu, łazience czy jadalni.

Mozaika będzie także pięknie wyglądała na ścianie. Stąd płytki winylowe z tym motywem są często wykorzystywane jako nowoczesna dekoracja nie tylko podłóg, ale i ścian.