Płytki winylowe z klasycznym wzorem

Płytki winylowe z klasycznymi wzorami są doskonałym pomysłem na odświeżenie wystroju w każdym pomieszczeniu, utrzymanym w tradycyjnym stylu lub aranżacjach retro czy vintage. Te wyjątkowe motywy naklejone na podłogę diametralnie odmienią klimat pomieszczenia. Wyobraź sobie swoją podłogę ozdobioną samoprzylepnymi płytkami PCV z jednym z tych klasycznych motywów. Może wyglądać naprawdę efektownie.

Uniwersalne płytki PCV w klasyczne wzory

Płytki PCV w klasyczne wzory są na tyle uniwersalne, że będą pasowały do każdego pomieszczenia. Oczywiście w pierwszej kolejności przychodzi nam na myśl kuchnia. Naklejone tam płytki PCV będą wyglądały nie tylko efektownie, ale sprawdzą się także pod kątem użyteczności. Po pierwsze są odporne na zarysowania, pęknięcia i ścieranie. Nie trzeba więc obawiać się upuszczenia ciężkiego przedmiotu, który zniszczyłby tradycyjne kafelki ceramiczne. Płytki PCV z klasycznymi motywami będą także doskonale się sprawdzały jako dekoracja kuchennej ściany. Jeżeli chcesz przykryć pomalowaną ścianę lub stare kafelki wystarczy nakleić płytki winylowe. Tak odmieniona kuchnia niczym nie będzie przypominała swojego starego wystroju.

Samoprzylepne kafelki winylowe w klasyczne motywy są też idealnym rozwiązaniem na odnowienie łazienki. Skuwanie starych kafelków i położenie nowych wiąże się z długim, kłopotliwym i drogim remontem. Kafelki winylowe możemy nakleić szybko i bez prac remontowych. A kafle PCV mają dodatkową tę zaletę, że są nie tylko odporne na wilgoć, ale też dużo cieplejsze od tradycyjnej glazury. Stąpanie po takiej podłodze jest więc dużo bardziej komfortowe.