Panele winylowe z motywem marmuru

Panele winylowe z marmurem pięknie zaprezentują się w każdym nowoczesnym wnętrzu, w tym zwłaszcza w aranżacji w stylu glamour. Marmurowe ściany czy podłogi są luksusowe, eleganckie i bardzo szykowne. Prawdziwy marmur jest niestety materiałem kosztownym, ciężkim i trudnym w utrzymaniu, dlatego zastosowanie zamiast niego płytek samoprzylepnych na podłogę to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wizualnie, kafelki PCV doskonale imitują marmurowe płyty. Posiadają różne, naturalnie prezentujące się ubarwienie, które do złudzenia przypomina prawdziwy marmur. Panel winylowy jest także gładki i po samym dotyku trudno odróżnić go od kamienia. Kafelki winylowe z wzorami marmuru są jednak znacznie cieplejsze i korzystniej wpływają na warunki panujące w danym pomieszczeniu niż oryginalny kamień.

Płytki PCV z motywem marmuru

Winyl jest łatwy w czyszczeniu i wodoodporny. Nie wchłania plam, dlatego bez trudu można utrzymać go w nieskazitelnej czystości. Charakteryzuje się także właściwościami wygłuszającymi - w przeciwieństwie do prawdziwego marmuru, podłoga z paneli winylowych nie będzie "stukała" pod wysokimi obcasami.

Panele winylowe Marmur to ekonomiczna alternatywa dla prawdziwych podłóg marmurowych. Ich montaż jest łatwy, szybki i nie wymaga dużego nakładu czasu ani środków finansowych. Panele winylowe można położyć na praktycznie każdym podłożu, aby szybko zmienić wystrój wnętrza i nadać mu charakter. Jeśli chcemy, aby pomieszczenie nabrało szyku i klasy - marmurowa podłoga z płytek PCV będzie idealnym rozwiązaniem. Tanio i łatwo stworzymy ją z pomocą paneli winylowych o wyglądzie prawdziwego marmuru.