Płytki winylowe z motywem patchwork

Płytki winylowe z motywem patchwork cenione są przede wszystkim za oryginalny design. To ciekawa propozycją dla osób ceniących sobie niestandardowe rozwiązania, które niekoniecznie są fanami klasyki. Pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale są także przyjemne dla oka. Wszystko dzięki nietuzinkowym wzorom, które tworzą niesamowite kompozycje na każdym kafelku, a w konsekwencji na całej podłodze.

Motywy patchwork na winylowych płytkach podłogowych

Płytki winylowe ze wzorem patchwork sprawdzą się niemalże wszędzie. Z powodzeniem można umieścić je zarówno w kuchni, jak i salonie, przedpokoju oraz sypialni. Wyjątkowo łatwo utrzymać je w czystości, dlatego wybierają je nawet rodziny z małymi dziećmi. Ozdobny charakter samoprzylepnych płytek PCV we wzory patchwork sprawia, że pomieszczenie nie wymaga dużej ilości dekoracji. Wystarczy zestawić je z prostymi meblami oraz jednolitymi ścianami. Na ich tle doskonale prezentują się rośliny - zarówno sztuczne, jak i żywe.

Płytki PCV z wzorem patchwork

Kafelki winylowe we wzory patchwork cenione są nie tylko za oryginalny wygląd, ale także łatwość montażu. Z tego powodu wiele osób decyduje się na samodzielną instalację, ponieważ wymaga ona zastosowania tylko podstawowych narzędzi. Dodatkowo zostały wykonane z materiału, który pochłania dźwięk. To sprawia, że chodzenie i inne czynności dnia codziennego nie będą słyszane przez sąsiadów. Dodatkową zaletą kafelków winylowych jest ich niewielka grubość. Dzięki temu doskonale przewodzą ciepło, a podłoga bardzo szybko się nagrzewa. Warto rozważyć ich wybór wszędzie tam, gdzie stosuje się ogrzewanie podłogowe.