Blog Dywanomat.pl strona 5

gru, 15 2020 | Deco porady

Jak wyczyścić dywan?

W odpowiedzi na nurtujące pytanie jak wyczyścić dywan, by pozostawał świeży i ładnie się prezentował, przygotowaliśmy niniejszy artykuł. Należy pamiętać, że każdy rodzaj dywanu wymaga innego rodzaju pielęgnacji. Osoby zainteresowane zachęcamy do lektury!

czytaj więcej
lis, 23 2020 | Wnętrza

Dywan do kuchni – nowoczesny akcent w klasycznym stylu

Kuchnia nazywana jest sercem domu. Kuchnia to świetne miejsce na plotki przy kawie i bardziej wzniosłe, intelektualnie rozmowy wieczorami. Warto zadbać o klimat. Dywan do kuchni? Od tego zaczniemy jej wizualne ocieplanie!

czytaj więcej
paź, 15 2020 | Deco porady

Mata ochronna na biurko, czyli jak zadbać o miejsce pracy

Dla każdego ucznia, pracownika czy artysty biurko jest jak stacja dowodzenia. To na nim poznaje się tajniki świata podczas nauki, podpisują się ważne dokumenty, szkicuje się nowe arcydzieło. Dlatego też powinno być zawsze czyste i zadbane, by każdy mógł komfortowo wykonywać swoją pracę. Warto więc pomyśleć o odpowiedniej podkładce na biurko, która zabezpieczy je przed złośliwością losu i pozwoli dłużej cieszyć się estetycznym, czystym i sprzyjającym miejscem pracy.

czytaj więcej
wrz, 15 2020 | Deco porady

3 cechy, które warto wziąć pod uwagę, wybierając matę pod krzesło

Niezależnie od tego, czy kółka Twojego krzesła obrotowego, wykonane zostały z plastiku czy kauczuku, warto zabezpieczyć podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami i zarysowaniami. Z pomocą przychodzą maty pod krzesło czy fotel, które ochronią nawierzchnię podłogową. 

czytaj więcej