Blog Dywanomat.pl strona 7

paź, 15 2020 | Deco porady

Mata ochronna na biurko, czyli jak zadbać o miejsce pracy

Dla każdego ucznia, pracownika czy artysty biurko jest jak stacja dowodzenia. To na nim poznaje się tajniki świata podczas nauki, podpisują się ważne dokumenty, szkicuje się nowe arcydzieło. Dlatego też powinno być zawsze czyste i zadbane, by każdy mógł komfortowo wykonywać swoją pracę. Warto więc pomyśleć o odpowiedniej podkładce na biurko, która zabezpieczy je przed złośliwością losu i pozwoli dłużej cieszyć się estetycznym, czystym i sprzyjającym miejscem pracy.

czytaj więcej
wrz, 15 2020 | Deco porady

3 cechy, które warto wziąć pod uwagę, wybierając matę pod krzesło

Niezależnie od tego, czy kółka Twojego krzesła obrotowego, wykonane zostały z plastiku czy kauczuku, warto zabezpieczyć podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami i zarysowaniami. Z pomocą przychodzą maty pod krzesło czy fotel, które ochronią nawierzchnię podłogową. 

czytaj więcej
sie, 3 2020 | Trendy i inspiracje

Dywany zewnętrzne – o czym należy pamiętać, kupując dywan na balkon, taras i do ogrodu? Praktyczny miniporadnik

Piękne i oryginalne dywany są od zawsze pożądane w naszych wnętrzach. Te modne dodatki oprócz swoich walorów estetycznych, dają uczucie komfortu naszym stopom.

czytaj więcej
lip, 30 2020 | Trendy i inspiracje

Jakie wzory i kolory dywanów winylowych królują w 2020 roku?

Każde wnętrze, nawet to urządzone z największym smakiem, można podkręcić, wybierając dodatki, które stworzą niepowtarzalny klimat. Dlatego urządzając swój salon, warto zadbać nie tylko o podstawowe wyposażenie, ale też dłużej zatrzymać się nad wyborem funkcjonalnych i pięknych dekoracji. Idealnym przykładem są dywany.

czytaj więcej