Dywany do pokoju dziecięcego

Bezpieczne i trwałe dywany dla dzieci

Podstawowym zajęciem zarówno dzieci młodszych, jak i starszych jest zabawa. Może ona przybierać różną formę i różne miejsca. Jednak zdecydowaną większość czasu maluchy poświęcają w swoim własnym pokoju. Zastosowanie dywanu winylowego zabezpieczy podłogę przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem, a piękne wzory dywanów nadadzą dziecięcemu pokojowi ciekawszego wyglądu. Decyzję o wystroju i dodatkach do wnętrza dziecka podejmują zazwyczaj rodzice. Ich wybór niezmiennie oscyluje głównie wokół pastelowych wzorów oraz delikatnej kolorystyki, dzięki której pokój dziecka prezentuje się pięknie i przytulnie. Nie inaczej jest w przypadku zakupu chodników. Ich głównym zadaniem, oprócz walorów estetycznych, jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa. Dziecięce dywany pomagają stworzyć również przyjemne oraz antyalergiczne środowisko.

Dywany dziecięce o różnych wymiarach i kształtach

Dywany do pokoju dziecka powinny amortyzować ewentualne upadki, ale także chronić pociechy przed chłodem podłogi. Takie wymogi spełnia dywan winylowy o gramaturze 1000g/m2. Jest wytrzymały, odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, rozdarcia i zaginania. Oprócz tego dzięki właściwościom antystatycznym jest idealnym rozwiązaniem także dla alergików. Dywaniki PCV zostały wykonane z nietoksycznych barwników, dlatego ich użycie zagwarantuje bezpieczeństwo maluszkom. Prostokątne, kolorowe, owalne, o nieregularnych kształtach. Oferujemy dziesiątki wzorów i motywów z ulubionymi bohaterami dzieci. Naszą ofertą ciągle aktualizujemy, bazując na najnowszych trendach wśród najmłodszych. Jedna cecha natomiast jest wspólna i niezmienna – najwyższa jakość!

Dywanik, który odmieni pokój Twojego malucha!

Do pokoju chłopca radzimy wybrać dywan zawierający elementy piłkarskie, abstrakcyjne czy zwierzęce. Dobrym rozwiązaniem może okazać się także dywanik z postaciami z ulubionych bajek bądź piłkarzy. Wnętrze pokoju dziewczęcego będzie ładnie współgrać z dywanem PVC z elementami kwiatów, bohaterami bajek – księżniczek czy rycerzy. Do dyspozycji mamy też uniwersalne motywy, które świetnie się sprawdzą w obu wariantach pokoi. Są to lubiane, zarówno przez chłopców, jak i dziewczynek, elementy popularnych zabaw lub grafiki wprost ze świata przyrody.

Znajdź wymarzony dywanik dla dziecka

Rodzice, kupując dywan do pokoju swojego dziecka, często skupiają się tylko na rozmiarze, kolorystyce i jakości. Podchodzą do sprawy bardzo praktycznie. Tymczasem zapominają o tym, że dywan może służyć też do zabawy. W jakie gry można zatem pograć na dywanie? Odpowiedź jest bardzo prosta! Wystarczy kupić model przypominający tor wyścigowy, labirynt bądź planszę do gry. Może być to także dywan winylowy prezentujący wnętrze domu, który jest alternatywą drogich domków dla lalek. Takie rozwiązanie z pewnością ucieszy Wasze dzieci i zapewni im frajdę na długi czas. Zabawę w ciekawy sposób można połączyć z nauką. Decydując się na zakup dywanu winylowego w literki bądź liczby, nie będziemy musieli zachęcać naszych pociech do nauki. Dzieci w przyjemny sposób zaczną przyswajać sami materiał zaprezentowany na dywaniku. Serdecznie zapraszamy do zakupu bardzo dobrej jakości dywanu winylowego. Gwarantujemy, że stworzy on piękną i jednocześnie bezpieczną i komfortową przestrzeń do zabawy. Jeżeli mają Państwo pytania bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości oraz doradzą w wyborze odpowiedniego dywaniku do pokoju dziecięcego.