Dywany do przedpokoju

Dywany winylowe do przedpokoju

Miejscem niemożliwym do pominięcia po wejściu do mieszkania czy domu jest przedpokój. To tutaj zostawiamy buty oraz ubrania wierzchnie. Najczęściej razem z obuwiem przynosimy sporo piachu czy też błota, które później roznosimy po całym mieszkaniu. Czy jest coś, co pomoże zapobiec takim sytuacjom, a także pozwoli utrzymać porządek na dłużej? Z pewnością tak! Są to praktyczne i wytrzymałe dywany winylowe. Decydując się na kupno pięknego dywaniku do przedpokoju, musimy kierować się wielkością tego wnętrza. Jeśli mamy do dyspozycji większe pomieszczenie, możemy wybrać prostokątny lub kwadratowy chodnik. Z kolei w mniejszym/ węższym przedpokoju lub korytarzu najlepiej sprawdzą się małe dywany winylowe. Stawiając na wyraziste, odważne i modne wnętrza, wybrać dywany winylowe w kształcie owalu lub koła. Dywan do przedpokoju nie może być zbyt mały, ponieważ będzie wielkością przypominał wycieraczkę. Z wielkością też nie możemy przesadzić w drugą stronę, albowiem nie musi on zakrywać jego całej powierzchni. Pamiętajmy jednak, że jego wygląd powinien odpowiadać przede wszystkim naszym gustom.

Różnorodność dywanów w przystępnej cenie

Nowoczesne dywany winylowe zostały wykonane w 85% z tkaniny PCV, a w 15% z poliesteru. Taki skład gwarantuje odporność na rozciąganie, zaginanie czy rozdarcia. Są one również odporne na wilgoć. W przedpokoju bywamy bardzo często, dlatego dobrze jest zadbać także o bezpieczeństwo, wybierając dywan z antypoślizgowym spodem.

Winylowy dywan – modny i funkcjonalny dodatek

Moda w wystroju mieszkań zmienia się bardzo często. Od dłuższego czasu nasila się trend w wyborze chodników PCV o geometrycznym wzorze. Taki wzór nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest również praktyczny - niemal niezauważane są na nim powstałe zabrudzenia. Dlatego bezpieczniej jest wybrać chodniczek o ciemniejszych kolorach i wzorach. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni do częstego ich czyszczenia. Oprócz popularnych geometrycznych wzorów dostępne są m.in. wzory marokańskie, orientalne czy mozaiki. Do często wybieranych należą również dywany PCV utrzymane w stylach boho i retro. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu!