Blog Dywanomat.pl strona 2

wrz, 13 2022 | Deco porady

Wyposażenie biura - meble, sprzęt i akcesoria

Zaprojektowanie biura, które spodoba się całemu zespołowi to nie takie proste zadanie. Ile osób, tyle rzeczy, które lubią i które wpływają na ich komfort pracy. Jak zatem zaadoptować przestrzeń biurową, aby stała się wygodnym miejscem pracy i pozytywnie wpływała na produktywność pracowników? Zobacz nasze pomysły!

czytaj więcej
lip, 12 2022 | Deco porady

Wnętrza domków ogrodowych dla dzieci - wskazówki i pomysły

Umieszczenie domku dla dziecka w ogrodzie to idealny sposób na stworzenie dla niego fantastycznej przestrzeni do zabawy. Takie miejsce da dziecku poczucie niezależności i kreatywności. Przedstawiamy sposoby na udekorowanie domku ogrodowego dla Twojego dziecka.

czytaj więcej
maj, 11 2022 | Deco porady

Jak urządzić balkon? Pomysły i praktyczne porady

Balkon to jedna z najlepszych cech bloku mieszkalnego. Zapewnia świeże powietrze i przestrzeń do relaksu. Warto go zaprojektować tak, aby stał się odskocznią od codzienności w namiastce ogrodowej atmosfery. Z tego artykułu dowiesz się, jak zaaranżować balkon tak, aby był zarówno funkcjonalny, jak i piękny.

czytaj więcej
mar, 1 2022 | Wnętrza

Samoprzylepne panele winylowe - doskonała alternatywa dla klasycznych materiałów dekoracyjnych

Kafelki winylowe to fantastyczna alternatywa dla długich i kosztownych renowacji oraz idealny dodatek do intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych.

czytaj więcej