Trendy i inspiracje strona 6

sty, 19 2021 | Trendy i inspiracje

Dywany okrągłe do salonu-najatrakcyjniejsze wzory od Dywanomat.pl

Okrągłe i owalne dywany staja się coraz bardziej popularne w nowoczesnych dekoracjach wnętrz. Niewątpliwie ich kształt przyciąga uwagę i podkreśla domowa przestrzeń, w której się znajduje. Wysoki walor estetyczny oraz szerokie zastosowanie zwiększają zainteresowanie okrągłymi dywanami.

czytaj więcej
lis, 23 2020 | Wnętrza

Dywan do kuchni – nowoczesny akcent w klasycznym stylu

Kuchnia nazywana jest sercem domu. Kuchnia to świetne miejsce na plotki przy kawie i bardziej wzniosłe, intelektualnie rozmowy wieczorami. Warto zadbać o klimat. Dywan do kuchni? Od tego zaczniemy jej wizualne ocieplanie!

czytaj więcej
paź, 15 2020 | Deco porady

Mata ochronna na biurko, czyli jak zadbać o miejsce pracy

Dla każdego ucznia, pracownika czy artysty biurko jest jak stacja dowodzenia. To na nim poznaje się tajniki świata podczas nauki, podpisują się ważne dokumenty, szkicuje się nowe arcydzieło. Dlatego też powinno być zawsze czyste i zadbane, by każdy mógł komfortowo wykonywać swoją pracę. Warto więc pomyśleć o odpowiedniej podkładce na biurko, która zabezpieczy je przed złośliwością losu i pozwoli dłużej cieszyć się estetycznym, czystym i sprzyjającym miejscem pracy.

czytaj więcej
sie, 3 2020 | Trendy i inspiracje

Dywany zewnętrzne – o czym należy pamiętać, kupując dywan na balkon, taras i do ogrodu? Praktyczny miniporadnik

Piękne i oryginalne dywany są od zawsze pożądane w naszych wnętrzach. Te modne dodatki oprócz swoich walorów estetycznych, dają uczucie komfortu naszym stopom.

czytaj więcej