Trendy i inspiracje strona 4

paź, 19 2021 | Deco porady

Jak urządzić taras przed domem?

Taras przed domem to świetny sposób na cieszenie się przestrzenią życiową na świeżym powietrzu. Ta przestrzeń zewnętrzna, masz możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego i osobistego. Zastanawiasz się, jak wykończyć taras? Podpowiadamy! Oto kilka pomysłów na aranżację tarasu w różnych stylach.

czytaj więcej
sie, 5 2021 | Trendy i inspiracje

Dywany marokańskie — oryginalne wyposażenie wnętrz

Dywany marokańskie to wyjątkowe, wyraziste elementy, które nadadzą każdej przestrzeni zaskakującego charakteru. Dzięki oryginalnemu wzornictwu i kolorystyce będą wspaniałym dodatkiem do wnętrz prawdziwych entuzjastów designu. Podpowiemy Ci, jak dobrać dywan marokański do przestrzeni w każdym stylu.

czytaj więcej
lip, 2 2021 | Trendy i inspiracje

Dywany boho - niepowtarzalny klimat w artystycznym wydaniu

Aranżacja wnętrz w stylu boho należy obecnie do najpopularniejszych. Stało się tak ze względu na brak ścisłych norm i reguł podczas projektowania przestrzeni w tym stylu. Ta kreatywna swoboda pozwala nam podczas planowania ponieść wodze fantazji.

czytaj więcej
cze, 10 2021 | Wnętrza

Dywany vintage - zaproś nieśmiertelny styl aranżacji wnętrz do Twojego domu!

Styl vintage to zdecydowanie jedna z perełek całego dorobku architektury wnętrz. Choć moda na retro nie przeminęła, w zeszłym roku ten trend przeżył kolejny, intensywny rozkwit. Jakie dekoracje w stylu vintage sprawdzą się w Twoim wnętrzu?

czytaj więcej