Trendy i inspiracje strona 3

maj, 11 2022 | Deco porady

Jak urządzić balkon? Pomysły i praktyczne porady

Balkon to jedna z najlepszych cech bloku mieszkalnego. Zapewnia świeże powietrze i przestrzeń do relaksu. Warto go zaprojektować tak, aby stał się odskocznią od codzienności w namiastce ogrodowej atmosfery. Z tego artykułu dowiesz się, jak zaaranżować balkon tak, aby był zarówno funkcjonalny, jak i piękny.

czytaj więcej
mar, 1 2022 | Wnętrza

Samoprzylepne panele winylowe - doskonała alternatywa dla klasycznych materiałów dekoracyjnych

Kafelki winylowe to fantastyczna alternatywa dla długich i kosztownych renowacji oraz idealny dodatek do intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych.

czytaj więcej
sty, 19 2022 | Trendy i inspiracje

Modne dywany w 2022 roku - jak zaprojektować wnętrze korzystając z najnowszych trendów

Przyjęło się, że kolor dywanu należy wybrać zwracając szczególną uwagę na własne preferencje i styl. Jednak chcielibyśmy zainspirować Cię do czegoś nowego, przedstawiając niektóre z najpopularniejszych barw i motywów dywanów w 2022 roku.

czytaj więcej
paź, 19 2021 | Deco porady

Jak urządzić taras przed domem?

Taras przed domem to świetny sposób na cieszenie się przestrzenią życiową na świeżym powietrzu. Ta przestrzeń zewnętrzna, masz możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego i osobistego. Zastanawiasz się, jak wykończyć taras? Podpowiadamy! Oto kilka pomysłów na aranżację tarasu w różnych stylach.

czytaj więcej